DHI Kaş Ekimi

dorian hair ankara saç ekim merkezi

İnce ve yapısı bozuk kaşların kalınlaştırılması, sıfır olan kaşın yeniden dizayn edilmesi, kaşta bulunan skar izlerinin doldurulması için uygulanır. Saçın ense kısmından alınan saç kökleri/greftler 0,6mm kalemlere yerleştirilerek kaşların çıkış yönüne göre ekilir. Önemli olan nokta donörden alınan saç köklerinin tekli greftler halinde ekilmesidir. Bu sayede doğal bir görünüm elde edilir. İkili ya da üçlü olan greftler ekildiği takdirde kesinlikle doğal bir sonuç alınması mümkün değildir. Kaş ekimi için mutlaka DHI tekniği tercih edilmelidir.

Kaş Ekimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Herhangi bir hastalığı olmayan, 18 yaşını aşmış, kaş problemi olan her erkeğe ve her kadına yapılabilir.
Bu operasyonun herhangi bir riski bulunmamaktadır. Sadece çok hassas ciltlerde operasyon sonrası hafif bir pembelik 1-2 ay sürebilir.
Kaş ekiminde nihai sonuç süresi 1 yıldır.
Kaş ekiminde ağrı sadece anestezi esnasında yaşanır. Anestezide kullandığımız son teknoloji olan basınçlı anestezi tekniği ile çok az iğne kullanarak ağrıyı minimize etmeyi başarmış durumdayız. Dolayısı ile kaş ekimi ağrısız bir işlemdir denilebilir. Tabiki hastanın ağrı eşiği bu noktada önem arz etmektedir.
Hayır. Kaş ekiminde DHI kalem tekniği ile yeterli sıklık verildiği ve kaşların çıkış yönüne uygun ekim yapıldığı için kaş ekimi yapıldığı hiçbir şekilde anlaşılmaz.